Thanks for magnificent evening in Lublin! In Gallery a few memories from last night.

Comments

 1. Przemcok 11.18.2010

  A jakim prawem mielibyście ją tracić? Jesienna deprecha? Więcej koncertów na pewno wybiłoby Wam z głowy takie myśli! Z niecierpliwością czekam na Wasz powrót do Wrocławia.

 2. Sylwester z Piły (obecnie w Lublinie) 11.18.2010

  Byliście wspaniali, było cudownie! Dziękujemy za Was, za to że jesteście i robicie piękno dla nas. Po Waszym koncercie serce tak radośnie waliło..
  Pozdrawiam zespół INDUKTI :) A ślicznej skrzypaczce Ewie jeszcze raz rączki całuję :)
  Dziękuję za pałkę z Waszymi podpisami :)

 3. Michał 11.20.2010

  A ja bede stereotypowy i powiem ze niestety najlepsze kawalki to Freder, Shade i Cold Inside. W skali swiatowej to dla mnie 9/10. Ahhh ten Duda

 4. mar 11.20.2010

  apropos komentarza od Przemcok’a-dołączam się do oczekujących we Wrocławiu!

 5. pansamochodzik 11.30.2010

  Panie Michale, a się nie zgodzę!

  Najlepszymi utworami (w moim odczuciu) Indukti są “Ninth Wave” (jeden z moich ulubionych utworów w ogóle), “Tusan Homichi Tuvota” i “…and weak II”, pierwszy z wymienionych to absolutne arcydzieło-czyste piękno, pozostałe dwa ocierają się o to miano, co do reszty twórczości to jest ona bardzo dobra lub dobra, nie ma słabych punktów. Jednym słowem, najwyższa muzyczna półka! Od czasu King Crimson i Tool’a nikt nie dostarczył mi tak wielkiej muzycznej przyjemności, w takich chwilach jestem naprawdę dumny z tego, że jestem Polakiem i że moi rodacy potrafią tak grać i komponować.

  Niestety muzyka progresywna, szczególnie w swojej eksperymentalnej/awangardowej odmianie jest bardzo niszowa, pewnie stąd ten sceptycyzm zespołu.

  “A po nocy przychodzi dzień,

  A po burzy spokój,

  Nagle ptaki budzą mnie

  Tłukąc się do okien”

  Oby stało się tak i w waszym przypadku. Pozdrawiam cały zespół i czekam niecierpliwie na koncert w Poznaniu, lub w Polsce Zachodniej gdziekolwiek, na pewno przybędę!

 6. Smutny Rumun 12.03.2010

  Kolejna miła pamiątka po koncercie – Zdjęcie Dnia (03.12.2010) na plfoto.com:

  http://plfoto.com/zdjecie,zdjecie,indukti,2219441.html

 7. aldi 12.05.2010

  W Lublinie zagraliście niesamowicie. Waver był najlepszym bębniarzem tego wieczoru.